PyWaw #20

Poniedziałek, 21.01.2013 18:30

Zbigniew Siciarz

Od zera do webowego edytora PDF

Piotr Maliński

Jak okiełznać frontend w Django Link do prezentacji

Radek Czajka

II Turniej Wolnych Lektur

Grzegorz Nosek

Ansible - zarządzanie konfiguracją w końcu zrobione jak trzeba Link do prezentacji

Prelegenci

Prelegenci

Zdjecie Zbigniew Siciarz

Zbigniew Siciarz Strona prelegenta

Zajmuję się szeroko pojętym tworzeniem aplikacji internetowych, a obecnie pracuję w Emplocity, gdzie tworzę Emplobota - inteligentnego asystenta kariery. Po godzinach spaceruję po Warszawie, fotografuję, obserwuję życie miasta.

Zdjecie Piotr Maliński

Piotr Maliński Strona prelegenta

Twórca serwisu python.rk.edu.pl, programista wykorzystujący Pythona do tworzenia aplikacji webowych. W pogodne noce siedzi na balkonie razem z dużym pomarańczowym teleskopem i fotografuje rozgwieżdżone niebo. W pochmurne dni szuka kolejnych miejsc, gdzie można by wykorzystać Pythona. Niegdyś programista PHP...

Zdjecie Radek Czajka

Radek Czajka

Główny programista fundacji Nowoczesna Polska, gdzie opiekuje się m.in. biblioteką internetową WolneLektury.pl. Interesuje się stykiem oprogramowania, prawa autorskiego i praw cyfrowych. Prywatnie autor strony StrataKazika.pl.

Zdjecie Grzegorz Nosek

Grzegorz Nosek Strona prelegenta

Współzałożyciel i Chief Tinkering Officer w MegiTeam. Zbyt doświadczony administrator serwerów i programista systemowy, programista Python/Django. Leniwy do szpiku kości, automatyzuje wszystko, co musi robić trzeci raz.

Sponsorzy

Sponsorzy spotkania

MegiTeam

Megiteam to firma świadcząca usługi hostingowe dla programistów oraz firm z branży IT. Na ich serwerach uruchomisz produkcyjnie każdą aplikację pythonową w mniej niż 5 min. Megiteam rozumie twoje potrzeby, dlatego umożliwa szybkie dodawanie różnych sterydów, takich jak Memcached czy Varnish. Jeśli wydaje ci się, że coś jest niemożliwe do uruchomienia skorzystaj z ich supportu, a pomogą natychmiast. Załoga Megiteam chętnie dzieli się swoją wiedzą na konferencjach i wydarzeniach pythonowych oraz udziela się w świecie Open Source.

Lokalizacja

Lokalizacja

Lokalizacja Znajomi Znajomych, ul. Wilcza 58a, Warszawa