PyWaw #19

Poniedziałek, 17.12.2012 18:30

Anna Warzecha

Co można wykrzesać z mongoengine? Link do prezentacji

Do czego nadaje się mongoDB, a do czego na pewno nie? Co ciekawego można zrobić z mongoengine i jakie są alternatywne biblioteki? Co może zaskoczyć i do czego nie powinno się używać mongoengine?

Ola Sitarska

DjangoCon Europe 2013 w Warszawie - dlaczego powinieneś zgłosić swoją prezentację Link do prezentacji

DjangoCon Europe 2013 to największa europejska konferencja dla programistów Django, odbywająca się co roku w innym zakątku Europy. W roku 2013 DjangoCon przybył do Warszaty, a to niezwykła okazja dla wszystkich fanatyków Django z Polski i okolic na możliwość zaprezentowania swojej wiedzy, osiągnięć czy open source'owych projektów przed prawie pół tysięczną publicznością. Ta prezentacja przybliża szczegóły na temat zgłaszania swoich pomysłów prezentacji, wyjaśnia dlaczego warto i pokazuje, że to wcale nie jest takie straszne jak może się wydawać.

Marek Stępniowski

O Django Carrots, czyli dlaczego Python nie nadaje się do nauki programowania Link do prezentacji

Prelegenci

Prelegenci

Zdjecie Anna Warzecha

Anna Warzecha Strona prelegenta

Anna Warzecha pracuje jako software engineer w firmie 10Clouds. Backendowiec z wyboru, frontendowiec z konieczności, linuksowiec z zamiłowania.

Zdjecie Ola Sitarska

Ola Sitarska Strona prelegenta

Za dnia programuje w Pythonie i rozwija swoją firmę, Issue Stand. Po godzinach organizuje Makerland, Make Things i udziela się w lokalnych społecznościach. Zorganizowała w Warszawie DjangoCon Europe 2013.

Zdjecie Marek Stępniowski

Marek Stępniowski Strona prelegenta

Przepracował kilka lat w Motorola Mobility, Google i Amazon, a obecnie zajmuje się hydrauliką danych w Datadogu. Biegacz. Fotograf. Współtwórca scenariusza Django Carrots. Zanudza uczestników PyWaw swoimi prezentacjami już od 2011 roku.

Sponsorzy

Sponsorzy spotkania

MegiTeam

Megiteam to firma świadcząca usługi hostingowe dla programistów oraz firm z branży IT. Na ich serwerach uruchomisz produkcyjnie każdą aplikację pythonową w mniej niż 5 min. Megiteam rozumie twoje potrzeby, dlatego umożliwa szybkie dodawanie różnych sterydów, takich jak Memcached czy Varnish. Jeśli wydaje ci się, że coś jest niemożliwe do uruchomienia skorzystaj z ich supportu, a pomogą natychmiast. Załoga Megiteam chętnie dzieli się swoją wiedzą na konferencjach i wydarzeniach pythonowych oraz udziela się w świecie Open Source.

Lokalizacja

Lokalizacja

Lokalizacja Znajomi Znajomych, ul. Wilcza 58a, Warszawa