PyWaw #18

Poniedziałek, 12.11.2012 18:30

Maciej Konieczny

Code hot-swapping

Łukasz Balcerzak

Jak napisać prosty plugin do Vim'a w Pythonie Link do prezentacji

Tomasz Rybak

PyCon Ukraine 2012 - spostrzeżenia i wrażenia Link do prezentacji

PyCon Ukraine odbyło się po raz trzeci, tym razem ze znaczącym udziałem gości z zagranicy. Prezentacja ma ne celu przedstawić wrażenia z tej sporej, 300-tu osobowej konferencji, uzupełnione przez pokaz zdjęć.

Prelegenci

Prelegenci

Zdjecie Maciej Konieczny

Maciej Konieczny Strona prelegenta

Zdjecie Łukasz Balcerzak

Łukasz Balcerzak Strona prelegenta

Łukasz Balcerzak uzyskał stopień inżyniera na Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych. Pracował jako pentester (Avet) oraz programista (Etelko, Setjam). Cały czas próbuje nowych technologii, jednak koduje głównie w Python'ie. Dużo uwagi przykłada do jakości kodu, testowania i upraszczania procesu wytwarzania oprogramowania. Jako miłośnik wolnego oprogramowania pomaga w wielu projektach, m.in. Django, tox, nose, dulwich, homebrew, hubot etc. Stworzył też kilka własnych: django-guardian, porunga, vcs

Zdjecie Tomasz Rybak

Tomasz Rybak Strona prelegenta

Tomasz jest Debian Maintainerem, opiekującym się kilkoma modułemi Pythona. Jest równeż zaangażowany w rozwój PyOpenCL i PyCUDA, pakietów umożliwiających uruchamianie obliczeń na kartach graficznych. Obecnie pracuje jako programista aplikacji mobilnych w Transition Technologies.

Sponsorzy

Sponsorzy spotkania

MegiTeam

Megiteam to firma świadcząca usługi hostingowe dla programistów oraz firm z branży IT. Na ich serwerach uruchomisz produkcyjnie każdą aplikację pythonową w mniej niż 5 min. Megiteam rozumie twoje potrzeby, dlatego umożliwa szybkie dodawanie różnych sterydów, takich jak Memcached czy Varnish. Jeśli wydaje ci się, że coś jest niemożliwe do uruchomienia skorzystaj z ich supportu, a pomogą natychmiast. Załoga Megiteam chętnie dzieli się swoją wiedzą na konferencjach i wydarzeniach pythonowych oraz udziela się w świecie Open Source.

Lokalizacja

Lokalizacja

Lokalizacja Znajomi Znajomych, ul. Wilcza 58a, Warszawa